2022.12.08., csütörtök - Mária
Nyíregyháza: 0o - 0o
Az ország 19 megyéjében

Impresszum

Frisshirek.hu 

A frisshirek.hu portál pont az a média hiány, ami egy működő demokráciában természetes kellene legyen, éspedig elfogulatlan, naprakész hírek közvetítője közéletről, politikáról, kultúráról, sportról egyaránt. Nálunk nincs és nem is lesz részrehajlás. Ott vagyunk minden megyében, országosan is hallatjuk hangunk. Köszönjük, hogy olvastok. Ha nélkülözhetetlen munkánkat támogatni szeretnéd, megteheted ezen a linken, IDE kattintva.

Köszönjük,

Föőr Gábor, laptulajdonos

Felelős kiadó: Föőr Gábor

Kiadó: Genesis Médiacsoport Kft

          székhely: 8900 Zalaegerszeg Balatoni út 3/b.

          cg.: 20-09 -078127

          adószáma: 27793271-2-20

Laptulajdonos: Föőr Gábor

Lapigazgató: Datki Szabolcs

Vezető szerkesztő - ideiglenesen megbízott főszerkesztő: Datki Szabolcs - lapigazgató;

Kreatív szerkesztés, grafika: Páli Tibor 

Országos hírszerkesztők: Németh-Kállai Szilvia, Molnár Anna, Schveiczer Krisztián, Tóth Zsuzsa;

Külpolitika: Fiát Gábor

Kapcsolat: ugyelet@frisshirek.hu

Értékesítés: sales@frisshirek.hu

Sajtómegkeresések: sajto@frisshirek.hu

Megyei újságírók:

Baranya megye: Arató Klári, baranya@frisshirek.hu 

Bács-Kiskun megye: Sztipán Orsolya, bacskiskun@frisshirek.hu 

Békés megye: Csala Zsanett, bekes@frisshirek.hu 

Borsod-Abaúj-Zemplén megye: Szabó Máté, Ritók Olga, borsodabaujzemplen@frisshirek.hu 

Csongrád-Csanád megye: Bottyán Róbert, csongradcsanad@frisshirek.hu 

Fejér megye: Erdei Luca, fejer@frisshirek.hu 

Győr-Moson-Sopron megye: Tóth Zsuzsa, kisalfold@frissirek.hu 

Hajdú-Bihar megye: Hilbert Monika, hajdubihar@frisshirek.hu 

Heves megye: Németh Fanni, heves@frisshirek.hu  

Jász-Nagykun-Szolnok megye: Lukácsi Katalin, jasznagykunszolnok@frisshirek.hu 

Komárom-Esztergom megye: Gulyás Alexandra, komaromesztergom@frisshirek.hu 

Nógrád megye: Schveiczer Krisztián, nograd@frisshirek.hu  

Pest megye: László Katalin,  pest@frisshirek.hu 

Somogy megye: Hajmási Judit, somogy@frisshirek.hu  

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye: Horváth Melinda, szabolcsszatmarbereg@frisshirek.hu 

Tolna megye: Sztipán Orsolya, tolna@frisshirek.hu 

Vas megye: Hajmási Judit, vas@frisshirek.hu  

Veszprém megye: Tóth Zsuzsa, veszprem@frisshirek.hu 

Zala megye: Kovács Tamara, zala@frisshirek.hu